plsky kliknete:zde
můj druhý blodík s kámoškou zde♥♥♥

♥MISS 2009♥

15. února 2009 v 12:44 |  ☻FUN☻
Seznamte se, Česká Miss 2009!Beáta Bocková

Beáta Bocková
22 let, 173 cm. Narodila se 4. dubna 1986. Je z Nového Jičína a studuje v Brně obor finanční podnikání na Masarykově univerzitě. Po ukončení kariéry modelky by se chtěla věnovat finančnictví. Ráda čte, cestuje a sportuje. Z historických postav nejvíce obdivuje Leonarda da Vinci pro jeho všestranné nadání. Na dovolené se jí nejvíce líbilo v Paříži a také na "čundru" po České republice. Chtěla by se podívat na jih Francie, do skandinávských zemí a do Austrálie.
Beátino motto: Per aspera ad astra. (Přes překážky ke hvězdám.)
Zina Šťovíčková

Zina Šťovíčková
18 let, 173 cm. Narodila se 30. května 1990. Tato studentka žije v Novém Boru. Chtěla by si jednou otevřít vlastní restauraci. Obdivuje Ludvíka IV., protože dovedl Francii k nebývalému rozkvětu. K jejím zálibám patří především hra na klavír, zpěv, literatura a také aerobic a fitness. Svoji nejlepší dovolenou strávila na Krétě a ve Slavkově u Brna. Podívat by se chtěla do Říma, na Kubu, do Tokia, do Terre Nouvelle - Nové Kaledonie a v tuzemsku do Českého Krumlova.
Zinino motto: Nikdy neříkej nikdy a Co tě nezabije, to tě posílí.
Veronika Židková

Veronika Židková
21 let, 174 cm. Narodila se 12. května 1987, je z Chrasti a studuje v Praze na Filosofické fakultě Karlovy univerzity. Zároveň pracuje v personální agentuře. Tomuto oboru by se také chtěla v budoucnu věnovat. Obdivuje Brita Nicolase Wintona, který těsně před 2. světovou válkou zachránil stovky zejména židovských dětí. Má ráda kynologii, vaření, historii, turistiku a přírodu. Na dovolené se jí nejvíce líbilo na řeckém ostrově Lefkáda, doma to byly jižní Čechy. Ráda by se vypravila do Kanady.
Veroničino motto: Štěstí přeje připraveným.
Leona Grešáková

Leona Grešáková
22 let, 176 cm. Narodila se 2. června 1986. Tato studentka módního designu a modelka z Ostravy žije v Praze. Chtěla by se věnovat módě i po ukončení kariéry v modelingu. Z historických osobností patří její obdiv malíři Gustavu Klimtovi. Jejími zálibami jsou výtvarné umění i jeho historie a výtvarný kroužek s dětmi. Nejhezčí dovolenou prožila v Palermu na Sicílii a v Římě. Chtěla by se podívat do Benátek, New Yorku a také na Šumavu k pramenům Vltavy.
Leonino motto: Zdraví je to nejcennější.
Nicola Mináriková

Nicola Mináriková
18 let, 180 cm. Narodila se 6. května 1990. Žije v Ohrobci - Kárově u Prahy. Studuje a zároveň se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla založit rodinu a starat se o manžela a o děti. Má ráda cestování, tanec, poslech hudby a sport. Fandí také hokeji. Nejvíce se jí líbila dovolená v Kanadě ale také na chalupě v Českém ráji. Ráda by navštívila romantickou Paříž a láká ji rovněž Karibik. Chtěla by také projet na kole jižní Čechy.
Nicolino motto: Nepřestávej se smát, nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu.
Julie Zugarová

Julie Zugarová
22 let, 180 cm. Narodila se 22. října 1986. Žije v Dolních Bojanovicích na jihu Moravy. Vystudovala střední pedagogickou školu a je modelkou. Po ukončení této kariéry by si chtěla založit vlastní mateřskou školu. Z historických postav nejvíce obdivuje spisovatelku Boženu Němcovou. K jejím zálibám patří divadlo, hudba, knihy zejména s historickou tématikou. Nadchla ji dovolená na Seychelských ostrovech, ráda by se podívala do Pompejí a do Egypta.
Juliino motto: Žádný člověk není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.
Iveta Lutovská

Iveta Lutovská
25 let, 181 cm. Narodila se 14. května 1983. Je z Třeboně, vystudovala obchodní podnikání a management na vysoké škole a nyní se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla pracovat v produkční firmě či v P. R. managementu. Její nejoblíbenější historickou postavou je Kleopatra, která díky své chytrosti ovládla Cézara i Řím. Ráda sjíždí řeky, sportuje a cestuje, ale také nakupuje. Nejvíce se jí líbila dovolená v Egyptě. Lákají ji Benátky, podobně jako Afrika.
Ivetino motto: Nechovej se k ostatním tak, jak nechceš, aby se chovali oni k tobě.
Tereza Šimsová

Tereza Šimsová
21 let, 183 cm. Narodila se 21. února 1988. Žije v Roudnici nad Labem a studuje sociální a masovou komunikaci na Univerzitě J. A. Komenského v Praze. Chtěla by se stát moderátorkou a mít svůj vlastní televizní pořad. Z osobností české historie nejvíce obdivuje Karla IV. K jejím zálibám patří tanec, psí mazlíček, kino a sport. Nejhezčí dovolenou strávila v Egyptě a líbilo se jí také na dětských táborech. Ráda by se podívala do Paříže, na Kubu, do Austrálie a na Nový Zéland.
Terezino motto: Nesni o životě, ale žij svůj sen.
Nikol Smetanová

Nikol Smetanová
22 let, 182 cm. Narodila se 28. prosince 1986. Žije v Ostravě, kde studuje gymnázium. Mezi historickými osobnostmi ji nejvíce zaujala charismatická a vlivná královna Kleopatra. Oblíbila si power jógu, hudbu, počítač a volný čas také ráda věnuje svému pejskovi. Nejlepší zahraniční dovolenou strávila v Thajsku, v Čechách se jí líbilo na Křivoklátě. Chtěla by se podívat do Říma a jednou i do Ameriky. Láká ji také jihočeská barokní vesnička Holašovice.
Nikolino motto: Žijeme jen jednou…, tak naplno. A život je boj, ale někdy krásný...
Tereza Budková

Tereza Budková
18 let, 176 cm. Narodila se 24. září 1990. Žije v Sezimově Ústí a studuje na gymnáziu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla založit rodinu. Její nejoblíbenější historickou osobností je Kleopatra, protože svým šarmem a inteligencí dokázala velké věci. K jejím zálibám patří četba, cestování, plavání a lyžování. Nejkrásnější zahraniční dovolenou strávila v Keni, v tuzemsku se jí nejvíce líbilo v Krkonoších. Ráda by se podívala do Atén, na Maledivy a do Mexika.
Terezino motto: Co tě nezabije, to tě posílí.
Klára Rychtaříková

Klára Rychtaříková
19 let, 175 cm. Narodila se 30. června 1989. Žije v Litoměřicích a studuje na střední škole Ekonomii. Chtěla by vystudovat vysokou školu. Z historických osobností ji nejvíce zaujala královna Alžběta, která se nebála vzepřít komukoliv. Ráda chodí na procházky se psem, zajímá se o kino a divadlo a sportuje. V zahraničí se jí nejvíce líbilo na dovolené v Thajsku, v tuzemsku to byl Špindlerův mlýn. Chtěla by se podívat do Španělska, Ameriky a do Austrálie.
Klářino motto: Není důležité motto, ale činy.
Hana Mücková

Hana Mücková
20 let, 173 cm. Narodila se 12. prosince 1988. Je z Ostravy a studuje Vysokou školu hotelovou. Po ukončení kariéry modelky by se chtěla stát manažerkou velkého hotelu. Její nejoblíbenější historickou osobností je Arthur Schopenhauer. Ráda jezdí slalom na kolečkových bruslích, ale také na snowboardu a na koni. Nejlepší dovolenou prožila na řeckých ostrovech. Chtěla by procestovat celou Evropu a poznat mnoho míst na celém světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama